fbpx
metalo suvirinimas

ilgametė
darbų patirtis

Sveiki atvykę

Mūsų šūkis
kokybė!

Esame profesionalų komanda, kuri atlieka metalo apdirbimo ir metalo suvirinimo darbus. Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikia standartinių ar nestandartinių metalo gaminių ar sprendimo kaip tai įgyvendinti, mes visuomet esame orientuoti į jūsų poreikius ir geriausią rezultatą. Mėgstame iššūkius, todėl dažnai imamės projektų, kurie iš pradžių atrodo sunkiai įgyvendinami.
  • Bendraujame su klientais 24/7
  • Naudojame tik geriausias medžiagas
  • Siūlome tik geriausius sprendimus
  • Laikomės savo duoto žodžio
Suvirinimas
metalo apdirbimas
Vamzdžių suvirinimas
JUOSTEELA

"JUOSTEELA"

Savo srities profesionalai

“JUOSTEELA” specializacija yra gana plati: įvairių rūšių metalinės tvoros, vartai, automatiniai vartai, metaliniai laiptai, balkono atitvarai, laiptų turėklai, statybinės metalo konstrukcijos, baldų įdėtinės detalės, gaminiai iš Corten plieno. Tačiau mūsų darbo kasdienybėje dažnai gaminami ir nestandartiniai metalo gaminiai, tokie kaip neįgaliųjų pandusai, stoginės, konteinerinės, eksterjero gaminiai ir t.t. Galime atlikti tokius darbus kaip, metalo lakštų kapojimas hidrauline giljotina, metalo lakštų valcavimas, tvorų atnaujinimo darbai. Montuojame vartų automatiką.

Darbus atliekame patys, todėl garantuojame aukštą kokybę ir laikomės darbų atlikimo terminų.

Mūsų darbo patirtis parodė, kad tinkamas požiūris į klientą ir į darbą visada duoda gerus rezultatus. Mes neskirstome didelių ir mažų užsakymų. Visi užsakymai yra svarbūs ir visus stengiamės įgyvendinti.

Metalo gaminiai yra plati tema, todėl mus sunku įdėti į konkrečius rėmus. Specializuojamės įvairių rūšių metalo gaminių gamyboje. Su malonumu priimame iššūkius ir esame atviri įvairioms idėjoms bei projektams.

Jei Jums kyla abejonės dėl Jūsų projekto įgyvendinimo, nedvejokite ir kreipkitės į mus. Mes esame pasiruošę rasti geriausią sprendimą Jums. Visais iškilusiais klausimais ir dėl užsakymų susisiekite nurodytais kontaktais.

Darbus atliekame visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse, pagal susitarimą.

Certificate

MUMIS PASITIKI

Susisiekite su mumis ir mes
atsakysime į visus jums
rūpimus klausimus